Na systemynawadniania

Firma LIDER Włodzimierz Kulpa została założona w 1999 roku w Janowie Lubelskim. W pierwszych latach swojej działalności głównym przedmiotem naszej działalności było projektowanie i zakładanie automatycznych systemów nawadniania ogrodów. W latach 2007-2010 mieliśmy status Autoryzowanego Partnera GARDENA jako jedyna firma w rejonie. Z uwagi na potrzeby rynku i wymogi klientów zdecydowaliśmy się poszerzyć nasz asortyment o produkty innych renomowanych firm takich jak : Rain Bird, Hunter, Toro, K-Rain.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta poszerzyliśmy ponadto zakres oferowanych usług poprzez kompleksowe urządzanie ogrodów. Obecnie jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa ogród od podstaw według naszego autorskiego projektu, bądź projektu przedłożonego przez inwestora.

 

W trakcie kilkunastu lat naszej działalności zainstalowaliśmy wiele automatycznych systemów nawadniania ogrodów zarówno na niewielkich ogrodach prywatnych, jak i na większych terenach, w tym obszarach publicznych. Ogromną satysfakcję czerpiemy z faktu, że systemy te działają przez wiele lat bez zarzutu, a firma LIDER jest polecana przez naszych klientów. Działamy na obszarze województwa lubelskiego oraz województw sąsiadujących.

Nasze prace można obejrzeć w galerii.