Na systemynawadniania

-projektowanie

-zakładanie

-serwis

 

Firma Lider oferuje komfortowe nawadnianie przy użyciu zraszaczy wynurzalnych. System ten jest na stałe zainstalowany pod powierzchnią ziemi i połączony systemem rur. Zraszacze automatycznie wynurzają się na czas podlewania ogrodu i dostarczają cennej wody dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Po skończonym nawadnianiu zraszacze chowają się z powrotem w ziemi. Czas, częstotliwość i długość nawadniania zostaje przez nas dobrana i zaprogramowana odpowiednio do specyfiki Państwa ogrodu. Pracą systemu nawadniania zarządza zaprogramowany sterownik, połączony z elektrozaworami, które po otrzymaniu impulsu elektrycznego otwierają i zamykają przepływ wody. Nad całością czuwa elektroniczny czujnik deszczu lub wilgotności gleby, aby zapobiec niepotrzebnym stratom wody.

 

 

Nasza firma od wielu lat projektuje i zakłada automatyczne systemy nawadniania stosując sprzęt wiodących producentów branży nawodnieniowej: Rain Bird, Hunter, Toro, K-Rain, Gardena. Dokonując wyboru odpowiedniego systemu nawadniania dbamy aby był on optymalny dla Państwa ogrodu zarówno pod względem wydajności, jak i kosztów. Na wstępie dokonujemy oględzin terenu w celu sporządzenia projektu systemu nawadniania wraz z jego kosztorysem. Po akceptacji projektu nawadniania przez inwestora oraz uzgodnieniu terminu montażu systemu przystępujemy do prac.

 

Cena automatycznego systemu nawadniania uzależniona jest od wielu czynników, takich jak: wielkość oraz ukształtowanie terenu, parametry ujęcia wody (wydajność l/min), warunki glebowe. Zazwyczaj cena kształtuje się …………………………….